NGN në NOK - Nigerian Naira në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.10.2020 15:59
1 NGN (₦)
=
0,02435 NOK (kr)
1 NGN = 0,024353 NOK
41,063546 NGN = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Krone norvegjeze?

Nigerian Naira kurs në Krone norvegjeze = 0,02

Konvertimi NGN në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNNOK
USD11.187491.316560.762330.009570.002620.10870
EUR0.8421211.108700.641970.008060.002210.09154
GBP0.759560.9019610.579030.007270.001990.08257
CAD1.311781.557711.7270310.012560.003440.14259
JPY104.47950124.06797137.5535779.6474210.2738611.35726
NGN381.50222453.02865502.27070290.829003.65146141.47052
NOK9.1993610.9241112.111517.012910.088050.024111

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga NGN to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për NGN është ₦. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Oktober 22, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Oktober 22, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Krone norvegjeze = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.