5 NGN në NOK - Nigerian Naira në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 13.07.2020 00:31
5 NGN (₦)
=
0,12178 NOK (kr)
1 NGN = 0,024356 NOK
41,057476 NGN = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Krone norvegjeze?

Nigerian Naira kurs në Krone norvegjeze = 0,02

Konvertimi NGN në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 5 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNNOK
USD11.129501.262250.735920.009350.002580.10608
EUR0.8853511.117530.651540.008280.002280.09392
GBP0.792240.8948310.583020.007410.002040.08404
CAD1.358851.534821.7152110.012710.003510.14415
JPY106.90504120.74917134.9409078.6731710.2759111.34042
NGN387.46348437.63975489.07583285.140733.62437141.10188
NOK9.4269010.6476811.899116.937410.088180.024331

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga NGN to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për NGN është ₦. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 13, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juli 13, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Krone norvegjeze = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.