NGN në RUB - Nigerian Naira në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.09.2020 20:29
1 NGN (₦)
=
0,19466 RUB (₽)
1 NGN = 0,194656 RUB
5,137268 NGN = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Rubla ruse?

Nigerian Naira kurs në Rubla ruse = 0,19

Konvertimi NGN në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNRUB
USD11.173441.279390.751420.009550.002610.01310
EUR0.8522011.090290.640360.008140.002230.01116
GBP0.781630.9171910.587330.007470.002040.01024
CAD1.330811.561621.7026110.012710.003470.01743
JPY104.70203122.86159133.9543178.6757110.273371.37117
NGN382.99991449.42754490.00468287.795663.6580015.01574
RUB76.3596089.6034497.6934057.378500.729300.199371

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga NGN to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për NGN është ₦. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në September 22, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në September 22, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Rubla ruse = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.