NGN në UAH - Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hryvnia ukrainase. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hryvnia ukrainase ose Hryvnia ukrainase për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Hryvnia ukrainase kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.10.2020 07:55
1 NGN (₦)
=
0,07426 UAH (₴)
1 NGN = 0,074257 UAH
13,466780 NGN = 1 UAH

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase?

Nigerian Naira kurs në Hryvnia ukrainase = 0,07

Konvertimi NGN në Hryvnia ukrainase

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Hryvnia ukrainase me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNUAH
USD11.182111.308650.760980.009540.002620.03536
EUR0.8459511.107050.643750.008070.002220.02991
GBP0.764150.9033010.581500.007290.002010.02702
CAD1.314101.553401.7196910.012540.003450.04647
JPY104.83299123.92412137.1899279.7758110.275153.70706
NGN381.00022450.38415498.59675289.933543.63435113.47275
UAH28.2793233.4292637.0077921.519990.269760.074221

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

nga NGN to UAH kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për UAH është ₴. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Oktober 23, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hryvnia ukrainase është përditësuar të fundit në Oktober 23, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase = 0,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.