10 NGN në UAH - Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hryvnia ukrainase. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hryvnia ukrainase ose Hryvnia ukrainase për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Hryvnia ukrainase kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 13.07.2020 06:23
10 NGN (₦)
=
0,69801 UAH (₴)
1 NGN = 0,069801 UAH
14,326524 NGN = 1 UAH

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase?

Nigerian Naira kurs në Hryvnia ukrainase = 0,07

Konvertimi NGN në Hryvnia ukrainase

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Hryvnia ukrainase me një shumë 10 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNUAH
USD11.129501.262250.735920.009350.002580.03707
EUR0.8853511.117530.651540.008280.002280.03282
GBP0.792240.8948310.583020.007410.002040.02937
CAD1.358851.534821.7152110.012710.003510.05037
JPY106.90504120.74917134.9409078.6731710.275913.96314
NGN387.46348437.63975489.07583285.140733.62437114.36388
UAH26.9748630.4680834.0490219.851240.252330.069621

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

nga NGN to UAH kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për UAH është ₴. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 13, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hryvnia ukrainase është përditësuar të fundit në Juli 13, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase = 0,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.