NIO në VND - Nikaraguan Córdoba në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nikaraguan Córdoba to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nikaraguan Córdoba monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nikaraguan Córdoba to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.12.2020 10:34
1 NIO (C$)
=
664,02500 VND (₫)
1 NIO = 664,025000 VND
0,001506 NIO = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nikaraguan Córdoba në Dong vietnamez?

Nikaraguan Córdoba kurs në Dong vietnamez = 664,03

Konvertimi NIO në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NIO dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 NIO. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNIOVND
USD11.203901.340900.771980.009580.028690.00004
EUR0.8306411.113800.641240.007960.023830.00004
GBP0.745770.8978310.575720.007140.021400.00003
CAD1.295371.559491.7369610.012410.037170.00006
JPY104.38299125.66649139.9676680.5819112.995150.00451
NIO34.8506541.9566446.7314126.904120.3338710.00151
VND23,130.0000027,846.1658931,015.1321117,855.97110221.58784663.689181

Vendet që paguajnë me Nikaraguan Córdoba (NIO)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga NIO to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Nikaraguan Córdoba është monedha në Nikaragua. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për NIO është C$. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Nikaraguan Córdoba u ndryshua së fundmi në Dezember 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Dezember 02, 2020. NIO faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nikaraguan Córdoba në Dong vietnamez = 664,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.