1 NOK në GHS - Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Krone norvegjeze to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Ghanaian Cedi. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Krone norvegjeze monedhën e parazgjedhur. Kliko në Ghanaian Cedi ose Ghanaian Cedi për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Krone norvegjeze to Ghanaian Cedi kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.08.2020 05:00
1 NOK (kr)
=
0,64319 GHS (GH¢)
1 NOK = 0,643189 GHS
1,554753 NOK = 1 GHS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi?

Krone norvegjeze kurs në Ghanaian Cedi = 0,64

Konvertimi NOK në Ghanaian Cedi

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NOK dhe monedhën e synuar Ghanaian Cedi me një shumë 1 NOK. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.187301.312310.753320.009470.173210.11159
EUR0.8422511.105290.634480.007980.145890.09399
GBP0.762020.9047410.574040.007220.131990.08503
CAD1.327461.576101.7420410.012570.229930.14813
JPY105.59450125.37267138.5727479.54628118.2901511.78340
GHS5.773306.854667.576364.349130.0546710.64425
NOK8.9612910.6397711.759996.750700.084871.552201

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

nga NOK to GHS kalkulator i kursit të këmbimit

Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Simbol për NOK është kr. Simbol për GHS është GH¢. Kursit të këmbimit për Krone norvegjeze u ndryshua së fundmi në August 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Ghanaian Cedi është përditësuar të fundit në August 06, 2020. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi = 0,64.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.