1000 NOK në GHS - Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Krone norvegjeze to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Ghanaian Cedi. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Krone norvegjeze monedhën e parazgjedhur. Kliko në Ghanaian Cedi ose Ghanaian Cedi për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Krone norvegjeze to Ghanaian Cedi kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.08.2020 19:39
1000 NOK (kr)
=
636,27200 GHS (GH¢)
1 NOK = 0,636272 GHS
1,571655 NOK = 1 GHS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi?

Krone norvegjeze kurs në Ghanaian Cedi = 0,64

Konvertimi NOK në Ghanaian Cedi

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NOK dhe monedhën e synuar Ghanaian Cedi me një shumë 1000 NOK. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGHSNOK
USD11.187451.315730.752170.009480.173160.11153
EUR0.8421411.108030.633430.007980.145830.09392
GBP0.760040.9025010.571670.007210.131610.08476
CAD1.329501.578711.7492510.012600.230220.14827
JPY105.48450125.25753138.7890179.34178118.2657711.76421
GHS5.774986.857507.598314.343740.0547510.64406
NOK8.9665610.6473411.797566.744340.085001.552661

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Vendet që paguajnë me Ghanaian Cedi (GHS)

nga NOK to GHS kalkulator i kursit të këmbimit

Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Ghanaian Cedi është monedha në Gana. Simbol për NOK është kr. Simbol për GHS është GH¢. Kursit të këmbimit për Krone norvegjeze u ndryshua së fundmi në August 07, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Ghanaian Cedi është përditësuar të fundit në August 07, 2020. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GHS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Krone norvegjeze në Ghanaian Cedi = 0,64.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.