OMR në AUD - Oman Rial në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 17:47
1 OMR (﷼)
=
0,00000 AUD ($)
1 OMR = AUD
inf OMR = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Australian Dollar?

Oman Rial kurs në Australian Dollar =

Konvertimi OMR në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDOMR
USD11.206571.390270.822740.009160.778322.59738
EUR0.8288011.152250.681890.007590.645072.15270
GBP0.719290.8678610.591780.006590.559831.86825
CAD1.215451.466521.6898010.011140.946013.15698
JPY109.13900131.68331151.7326289.79308184.94504283.47497
AUD1.284821.550221.786241.057070.0117713.33716
OMR0.385000.464530.535260.316760.003530.299661

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga OMR to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Mai 08, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në Mai 08, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Australian Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.