OMR në CAD - Oman Rial në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.12.2020 08:33
1 OMR (﷼)
=
3,34670 CAD ($)
1 OMR = 3,346700 CAD
0,298802 OMR = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar kanadez?

Oman Rial kurs në Dollar kanadez = 3,35

Konvertimi OMR në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.215371.349440.776410.009632.59771
EUR0.8228011.110310.638830.007932.13739
GBP0.741050.9006510.575360.007141.92503
CAD1.287981.565361.7380410.012413.34578
JPY103.80202126.15735140.0742480.593191269.64715
OMR0.384960.467860.519470.298880.003711

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga OMR to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Dezember 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Dezember 04, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar kanadez = 3,35.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.