4500 OMR në CHF - Oman Rial në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 12.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 12.08.2020 15:54
4500 OMR (﷼)
=
10.738,26000 CHF (CHF)
1 OMR = 2,386280 CHF
0,419062 OMR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Franc zviceran?

Oman Rial kurs në Franc zviceran = 2,39

Konvertimi OMR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 4500 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFOMR
USD11.179951.305060.754970.009361.098062.59765
EUR0.8474911.106030.639830.007930.930602.20149
GBP0.766250.9041410.578500.007170.841391.99045
CAD1.324561.562911.7286210.012391.454443.44072
JPY106.86303126.09296139.4623680.678441117.34164277.59227
CHF0.910701.074581.188520.687550.0085212.36568
OMR0.384960.454240.502400.290640.003600.422711

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga OMR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në August 13, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në August 13, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Franc zviceran = 2,39.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.