OMR në CNY - Oman Rial në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.10.2020 15:20
1 OMR (﷼)
=
17,43930 CNY (¥)
1 OMR = 17,439300 CNY
0,057342 OMR = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Kineze juan?

Oman Rial kurs në Kineze juan = 17,44

Konvertimi OMR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYOMR
USD11.181791.301450.756640.009540.148982.59734
EUR0.8461811.101250.640250.008070.126072.19781
GBP0.768380.9080610.581380.007330.114471.99573
CAD1.321641.561891.7200410.012600.196903.43274
JPY104.86750123.93122136.4795979.34680115.62342272.37675
CNY6.712207.932408.735585.078710.06401117.43388
OMR0.385010.455000.501070.291310.003670.057361

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga OMR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Oktober 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Oktober 27, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Kineze juan = 17,44.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.