30 OMR në CNY - Oman Rial në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.11.2020 03:33
30 OMR (﷼)
=
513,25500 CNY (¥)
1 OMR = 17,108500 CNY
0,058450 OMR = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Kineze juan?

Oman Rial kurs në Kineze juan = 17,11

Konvertimi OMR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 30 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYOMR
USD11.195841.331870.770150.009610.152042.59758
EUR0.8362411.113750.644030.008040.127142.17219
GBP0.750830.8978610.578250.007220.114161.95033
CAD1.298451.552731.7293610.012480.197423.37282
JPY104.03104124.40407138.5556480.11971115.81732270.22945
CNY6.577047.865068.759745.065320.06322117.08441
OMR0.384970.460360.512730.296490.003700.058531

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga OMR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në November 28, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Kineze juan = 17,11.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.