500 OMR në CNY - Oman Rial në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.07.2020 07:32
500 OMR (﷼)
=
9.086,85000 CNY (¥)
1 OMR = 18,173700 CNY
0,055025 OMR = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Kineze juan?

Oman Rial kurs në Kineze juan = 18,17

Konvertimi OMR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 500 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYOMR
USD11.140551.258020.740120.009350.143082.59738
EUR0.8767711.103000.648920.008200.125452.27730
GBP0.794900.9066210.588320.007430.113742.06465
CAD1.351131.541031.6997510.012630.193323.50938
JPY106.94750121.97897134.5424279.15441115.30249277.78283
CNY6.988907.971198.792195.172650.06535118.15279
OMR0.385000.439120.484340.284950.003600.055091

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga OMR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 16, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Juli 16, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Kineze juan = 18,17.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.