6.90 OMR në HKD - Oman Rial në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.11.2020 08:21
6.90 OMR (﷼)
=
139,08744 HKD (HK$)
1 OMR = 20,157600 HKD
0,049609 OMR = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Hong Kong Dollar?

Oman Rial kurs në Hong Kong Dollar = 20,16

Konvertimi OMR në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 6.90 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKDOMR
USD11.195841.331870.770150.009610.129022.59758
EUR0.8362411.113750.644030.008040.107892.17219
GBP0.750830.8978610.578250.007220.096871.95033
CAD1.298451.552731.7293610.012480.167533.37282
JPY104.03104124.40407138.5556480.11971113.42227270.22945
HKD7.750639.2684810.322825.969160.07450120.13292
OMR0.384970.460360.512730.296490.003700.049671

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga OMR to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për OMR është ﷼. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në November 28, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Hong Kong Dollar = 20,16.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.