OMR në INR - Oman Rial në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 20:19
1 OMR (﷼)
=
194,16400 INR (₹)
1 OMR = 194,164000 INR
0,005150 OMR = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Rupia indiane?

Oman Rial kurs në Rupia indiane = 194,16

Konvertimi OMR në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINROMR
USD11.124501.248390.736520.009300.013392.59721
EUR0.8892811.110180.654970.008270.011912.30965
GBP0.801030.9007610.589970.007450.010732.08044
CAD1.357751.526781.6950010.012630.018183.52634
JPY107.51850120.90457134.2254879.1890311.43973279.24781
INR74.6794583.9770593.2294055.002560.694571193.95799
OMR0.385030.432970.480670.283580.003580.005161

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga OMR to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Rupia indiane = 194,16.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.