OMR në JPY - Oman Rial në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.06.2020 23:01
1 OMR (﷼)
=
280,22000 JPY (¥)
1 OMR = 280,220000 JPY
0,003569 OMR = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Jen japonez?

Oman Rial kurs në Jen japonez = 280,22

Konvertimi OMR në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.118221.255070.735370.009202.59754
EUR0.8942811.122380.657630.008232.32293
GBP0.796770.8909610.585920.007332.06965
CAD1.359861.520611.7067110.012513.53228
JPY108.68250121.53072136.4038579.922121282.30760
OMR0.384980.430490.483170.283100.003541

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga OMR to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juni 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Juni 03, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Jen japonez = 280,22.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.