10 OMR në NPR - Oman Rial në Rupee Nepalese konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupee Nepalese. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupee Nepalese ose Rupee Nepalese për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Rupee Nepalese kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.11.2020 01:01
10 OMR (﷼)
=
3.090,84000 NPR (₨)
1 OMR = 309,084000 NPR
0,003235 OMR = 1 NPR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Rupee Nepalese?

Oman Rial kurs në Rupee Nepalese = 309,08

Konvertimi OMR në Rupee Nepalese

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Rupee Nepalese me një shumë 10 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNPROMR
USD11.195841.331870.770150.009610.008442.59758
EUR0.8362411.113750.644030.008040.007062.17219
GBP0.750830.8978610.578250.007220.006341.95033
CAD1.298451.552731.7293610.012480.010963.37282
JPY104.03104124.40407138.5556480.1197110.87828270.22945
NPR118.44822141.64466157.7574391.223131.138591307.67930
OMR0.384970.460360.512730.296490.003700.003251

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Rupee Nepalese (NPR)

nga OMR to NPR kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Rupee Nepalese është monedha në Nepal. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për NPR është ₨. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupee Nepalese është përditësuar të fundit në November 28, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NPR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Rupee Nepalese = 309,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.