OMR në NZD - Oman Rial në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.11.2020 21:17
1 OMR (﷼)
=
3,70035 NZD ($)
1 OMR = 3,700350 NZD
0,270245 OMR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Zelanda e Re?

Oman Rial kurs në Dollar Zelanda e Re = 3,70

Konvertimi OMR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDOMR
USD11.195841.331870.770150.009610.702792.59758
EUR0.8362411.113750.644030.008040.587702.17219
GBP0.750830.8978610.578250.007220.527671.95033
CAD1.298451.552731.7293610.012480.912533.37282
JPY104.03104124.40407138.5556480.11971173.11188270.22945
NZD1.422901.701561.895121.095850.0136813.69611
OMR0.384970.460360.512730.296490.003700.270551

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga OMR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në November 28, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Zelanda e Re = 3,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.