10 OMR në NZD - Oman Rial në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.07.2020 07:31
10 OMR (﷼)
=
39,59440 NZD ($)
1 OMR = 3,959440 NZD
0,252561 OMR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Zelanda e Re?

Oman Rial kurs në Dollar Zelanda e Re = 3,96

Konvertimi OMR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 10 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDOMR
USD11.140551.258020.740120.009350.656882.59738
EUR0.8767711.103000.648920.008200.575932.27730
GBP0.794900.9066210.588320.007430.522152.06465
CAD1.351131.541031.6997510.012630.887533.50938
JPY106.94750121.97897134.5424279.15441170.25158277.78283
NZD1.522351.736321.915151.126730.0142313.95411
OMR0.385000.439120.484340.284950.003600.252901

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga OMR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 16, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 16, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Zelanda e Re = 3,96.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.