250 OMR në PKR - Oman Rial në Rupia pakistaneze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia pakistaneze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia pakistaneze ose Rupia pakistaneze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Rupia pakistaneze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.11.2020 23:40
250 OMR (﷼)
=
103.615,00000 PKR (₨)
1 OMR = 414,460000 PKR
0,002413 OMR = 1 PKR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Rupia pakistaneze?

Oman Rial kurs në Rupia pakistaneze = 414,46

Konvertimi OMR në Rupia pakistaneze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Rupia pakistaneze me një shumë 250 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRPKR
USD11.195841.331870.770150.009612.597580.00627
EUR0.8362411.113750.644030.008042.172190.00524
GBP0.750830.8978610.578250.007221.950330.00471
CAD1.298451.552731.7293610.012483.372820.00814
JPY104.03104124.40407138.5556480.119711270.229450.65203
OMR0.384970.460360.512730.296490.0037010.00241
PKR159.54996190.79561212.49953122.877721.53368414.444551

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Rupia pakistaneze (PKR)

nga OMR to PKR kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Rupia pakistaneze është monedha në Pakistan. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për PKR është ₨. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia pakistaneze është përditësuar të fundit në November 28, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. PKR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Rupia pakistaneze = 414,46.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.