1 OMR në RUB - Oman Rial në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.07.2020 16:11
1 OMR (﷼)
=
186,62500 RUB (₽)
1 OMR = 186,625000 RUB
0,005358 OMR = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Rubla ruse?

Oman Rial kurs në Rubla ruse = 186,63

Konvertimi OMR në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRRUB
USD11.124501.248390.736520.009302.597210.01400
EUR0.8892811.110180.654970.008272.309650.01245
GBP0.801030.9007610.589970.007452.080440.01121
CAD1.357751.526781.6950010.012633.526340.01900
JPY107.51850120.90457134.2254879.189031279.247811.50477
OMR0.385030.432970.480670.283580.0035810.00539
RUB71.4519080.3476889.2001552.625420.66455185.575381

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga OMR to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juli 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në Juli 06, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Rubla ruse = 186,63.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.