OMR në SGD - Oman Rial në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.06.2020 19:01
1 OMR (﷼)
=
3,66036 SGD ($)
1 OMR = 3,660360 SGD
0,273197 OMR = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Singapori?

Oman Rial kurs në Dollar Singapori = 3,66

Konvertimi OMR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRSGD
USD11.118221.255070.740440.009202.597540.71404
EUR0.8942811.122380.662160.008232.322930.63855
GBP0.796770.8909610.589960.007332.069650.56892
CAD1.350541.510201.6950210.012433.508090.96433
JPY108.68250121.53072136.4038580.473361282.3076077.60319
OMR0.384980.430490.483170.285060.0035410.27489
SGD1.400491.566051.757711.036990.012893.637831

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga OMR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juni 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juni 03, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Singapori = 3,66.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.