1000 OMR në SGD - Oman Rial në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.02.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.02.2021 12:57
1000 OMR (﷼)
=
3.459,64000 SGD ($)
1 OMR = 3,459640 SGD
0,289047 OMR = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Singapori?

Oman Rial kurs në Dollar Singapori = 3,46

Konvertimi OMR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1000 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRSGD
USD11.215921.412980.798820.009432.597360.75779
EUR0.8224311.162070.656970.007752.136130.62323
GBP0.707730.8605310.565350.006671.838210.53631
CAD1.251851.522141.7688310.011803.251490.94864
JPY106.07300128.97590149.8788484.733341275.5092980.38148
OMR0.385010.468140.544010.307550.0036310.29176
SGD1.319621.604551.864591.054140.012443.427521

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga OMR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Februar 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Februar 26, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Singapori = 3,46.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.