50 OMR në SGD - Oman Rial në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.03.2021 20:37
50 OMR (﷼)
=
172,87450 SGD ($)
1 OMR = 3,457490 SGD
0,289227 OMR = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dollar Singapori?

Oman Rial kurs në Dollar Singapori = 3,46

Konvertimi OMR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 50 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRSGD
USD11.208551.395590.791460.009362.597480.75199
EUR0.8274411.154760.654880.007752.149250.62222
GBP0.716550.8659810.567120.006711.861210.53884
CAD1.263491.527001.7633110.011833.281890.95013
JPY106.82201129.10018149.0792784.545191277.4684180.32926
OMR0.384990.465280.537280.304700.0036010.28951
SGD1.329801.607141.855851.052480.012453.454141

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga OMR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në März 03, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në März 03, 2021. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dollar Singapori = 3,46.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.