OMR në VND - Oman Rial në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Oman Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Oman Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Oman Rial to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.06.2020 12:36
1 OMR (﷼)
=
60.631,31000 VND (₫)
1 OMR = 60.631,310000 VND
0,000016 OMR = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Oman Rial në Dong vietnamez?

Oman Rial kurs në Dong vietnamez = 60.631,31

Konvertimi OMR në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore OMR dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 OMR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYOMRVND
USD11.112531.246490.735370.009292.597060.00004
EUR0.8988511.120410.660990.008352.334370.00004
GBP0.802250.8925310.589950.007462.083490.00003
CAD1.359861.512881.6950510.012643.531620.00006
JPY107.59050119.69795134.1109479.119101279.418830.00462
OMR0.385050.428380.479960.283160.0035810.00002
VND23,265.5000025,883.6290829,000.3116217,108.80940216.2412160,421.866191

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga OMR to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Oman Rial është monedha në Oman. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për OMR është ﷼. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Oman Rial u ndryshua së fundmi në Juni 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juni 02, 2020. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Oman Rial në Dong vietnamez = 60.631,31.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.