1000 SCR në NZD - Rupee Seychellois në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Seychellois to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Seychellois monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Seychellois to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.07.2020 19:12
1000 SCR (₨)
=
86,72860 NZD ($)
1 SCR = 0,086729 NZD
11,530222 SCR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Seychellois në Dollar Zelanda e Re?

Rupee Seychellois kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,09

Konvertimi SCR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SCR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1000 SCR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDSCR
USD11.123031.246200.736170.009300.650940.05682
EUR0.8904511.109680.655530.008280.579630.05060
GBP0.802440.9011610.590740.007460.522340.04560
CAD1.358381.525491.6928110.012630.884220.07719
JPY107.57803120.81310134.0636479.19612170.026846.11280
NZD1.536241.725241.914461.130940.0142810.08729
SCR17.5988219.7639721.9316412.955790.1635911.455781

Vendet që paguajnë me Rupee Seychellois (SCR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga SCR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Seychellois është monedha në Seychelles. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për SCR është ₨. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Seychellois u ndryshua së fundmi në Juli 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 03, 2020. SCR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Seychellois në Dollar Zelanda e Re = 0,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.