SZL në USD - Swazi Lilangeni në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Swazi Lilangeni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Swazi Lilangeni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Swazi Lilangeni to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.09.2020 21:22
1 SZL (E)
=
0,06122 USD ($)
1 SZL = 0,061219 USD
16,334745 SZL = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Swazi Lilangeni në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Swazi Lilangeni kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,06

Konvertimi SZL në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SZL dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 SZL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSZL
USD11.173441.279390.757370.009550.06154
EUR0.8522011.090290.645430.008140.05244
GBP0.781630.9171910.591980.007470.04810
CAD1.320361.549361.6892510.012610.08126
JPY104.70203122.86159133.9543179.2981016.44337
SZL16.2495819.0679220.7894912.306930.155201

Vendet që paguajnë me Swazi Lilangeni (SZL)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SZL to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Swazi Lilangeni është monedha në Swaziland. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SZL është E. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Swazi Lilangeni u ndryshua së fundmi në September 22, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 22, 2020. SZL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Swazi Lilangeni në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.