TND në USD - Tunizian Dinar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Tunizian Dinar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Tunizian Dinar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Tunizian Dinar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 12:56
1 TND (D)
=
0,36242 USD ($)
1 TND = 0,362420 USD
2,759230 TND = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Tunizian Dinar në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Tunizian Dinar kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,36

Konvertimi TND në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TND dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 TND. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTND
USD11.165451.284360.746960.009470.35959
EUR0.8580411.102030.640920.008130.30854
GBP0.778600.9074210.581580.007380.27997
CAD1.338771.560271.7194610.012680.48140
JPY105.56397123.02991135.5826478.85175137.95942
TND2.780973.241093.571782.077260.026341

Vendet që paguajnë me Tunizian Dinar (TND)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga TND to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Tunizian Dinar është monedha në Tunizi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për TND është D. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Tunizian Dinar u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 29, 2020. TND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Tunizian Dinar në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,36.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.