5 UAH në NGN - Hryvnia ukrainase në Nigerian Naira konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Hryvnia ukrainase to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Nigerian Naira. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Hryvnia ukrainase monedhën e parazgjedhur. Kliko në Nigerian Naira ose Nigerian Naira për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Hryvnia ukrainase to Nigerian Naira kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.07.2020 09:37
5 UAH (₴)
=
71,17350 NGN (₦)
1 UAH = 14,234700 NGN
0,070251 UAH = 1 NGN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Hryvnia ukrainase në Nigerian Naira?

Hryvnia ukrainase kurs në Nigerian Naira = 14,23

Konvertimi UAH në Nigerian Naira

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UAH dhe monedhën e synuar Nigerian Naira me një shumë 5 UAH. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNUAH
USD11.140551.258020.740120.009350.002580.03686
EUR0.8767711.103000.648920.008200.002260.03232
GBP0.794900.9066210.588320.007430.002050.02930
CAD1.351131.541031.6997510.012630.003490.04980
JPY106.94750121.97897134.5424279.1544110.276003.94200
NGN387.49710441.95980487.48027286.795893.62325114.28283
UAH27.1302830.9434434.1305220.079770.253680.070011

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

nga UAH to NGN kalkulator i kursit të këmbimit

Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Simbol për UAH është ₴. Simbol për NGN është ₦. Kursit të këmbimit për Hryvnia ukrainase u ndryshua së fundmi në Juli 16, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Nigerian Naira është përditësuar të fundit në Juli 16, 2020. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Hryvnia ukrainase në Nigerian Naira = 14,23.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.