10 USD në BWP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Botsvanë Pula. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Botsvanë Pula ose Botsvanë Pula për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Botsvanë Pula kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.12.2019 07:45
10 USD ($)
=
108,23500 BWP (P)
1 USD = 10,823500 BWP
0,092392 USD = 1 BWP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Botsvanë Pula = 10,82

Konvertimi USD në Botsvanë Pula

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Botsvanë Pula me një shumë 10 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.109241.317340.755730.009200.09207
EUR0.9015211.187610.681310.008290.08301
GBP0.759110.8420310.573680.006980.06989
CAD1.323221.467771.7431310.012170.12184
JPY108.68350120.55584143.1732182.13562110.00701
BWP10.8607412.0471414.307298.207810.099931

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

nga USD to BWP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Simbol për USD është $. Simbol për BWP është P. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Dezember 11, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Botsvanë Pula është përditësuar të fundit në Dezember 11, 2019. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula = 10,82.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.