5 USD në BWP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Botsvanë Pula. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Botsvanë Pula ose Botsvanë Pula për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Botsvanë Pula kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 24.09.2020 05:43
5 USD ($)
=
57,33650 BWP (P)
1 USD = 11,467300 BWP
0,087204 USD = 1 BWP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Botsvanë Pula = 11,47

Konvertimi USD në Botsvanë Pula

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Botsvanë Pula me një shumë 5 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.168441.276800.749250.009490.08705
EUR0.8558511.092740.641240.008120.07450
GBP0.783210.9151310.586820.007430.06818
CAD1.334671.559481.7041010.012670.11618
JPY105.34950123.09414134.5099078.9329919.17044
BWP11.4879413.4229214.667778.607330.109051

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

nga USD to BWP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Simbol për USD është $. Simbol për BWP është P. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 24, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Botsvanë Pula është përditësuar të fundit në September 24, 2020. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula = 11,47.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.