500 USD në BWP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Botsvanë Pula. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Botsvanë Pula ose Botsvanë Pula për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Botsvanë Pula kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.12.2019 16:58
500 USD ($)
=
5.431,55000 BWP (P)
1 USD = 10,863100 BWP
0,092055 USD = 1 BWP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Botsvanë Pula = 10,86

Konvertimi USD në Botsvanë Pula

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Botsvanë Pula me një shumë 500 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.108841.311010.755960.009190.09254
EUR0.9018511.182330.681760.008290.08346
GBP0.762770.8457910.576620.007010.07059
CAD1.322821.466791.7342310.012150.12241
JPY108.82989120.67471142.6772082.27112110.07115
BWP10.8061011.9822214.166928.168990.099291

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

nga USD to BWP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Simbol për USD është $. Simbol për BWP është P. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Botsvanë Pula është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2019. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula = 10,86.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.