VUV në USD - Vanuatu Vatu në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Vanuatu Vatu to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Vanuatu Vatu monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Vanuatu Vatu to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 03:28
1 VUV (VT)
=
0,00878 USD ($)
1 VUV = 0,008783 USD
113,858776 VUV = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Vanuatu Vatu në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Vanuatu Vatu kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi VUV në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore VUV dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 VUV. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYVUV
USD11.161821.270180.747800.009470.00871
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00750
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00686
CAD1.337251.553651.6985510.012660.01165
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.92018
VUV114.76652133.33859145.7741485.822791.086741

Vendet që paguajnë me Vanuatu Vatu (VUV)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga VUV to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Vanuatu Vatu është monedha në Vanuatu. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për VUV është VT. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Vanuatu Vatu u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. VUV faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Vanuatu Vatu në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.