WST në USD - Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Samoan Tala to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Samoan Tala monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Samoan Tala to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 08:55
1 WST ($)
=
0,37815 USD ($)
1 WST = 0,378149 USD
2,644460 WST = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Samoan Tala kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,38

Konvertimi WST në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore WST dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 WST. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYWST
USD11.161821.270180.747800.009470.38013
EUR0.8607211.093260.643650.008150.32718
GBP0.787290.9146910.588740.007450.29927
CAD1.337251.553651.6985510.012660.50833
JPY105.60597122.69564134.1385978.97250140.14391
WST2.630693.056393.341441.967230.024911

Vendet që paguajnë me Samoan Tala (WST)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga WST to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Samoan Tala është monedha në Samoa. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për WST është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Samoan Tala u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. WST faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,38.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.