XAG në USD - Argjend (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 09:32
1 XAG
=
23,11810 USD ($)
1 XAG = 23,118100 USD
0,043256 XAG = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Argjend (ons troy) kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 23,12

Konvertimi XAG në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYXAG
USD11.161821.270180.747800.0094722.88749
EUR0.8607211.093260.643650.0081519.69960
GBP0.787290.9146910.588740.0074518.01909
CAD1.337251.553651.6985510.0126630.60629
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725012,417.05516
XAG0.043690.050760.055500.032670.000411

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga XAG to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për XAG është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar = 23,12.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.