YER në USD - Jemeni Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jemeni Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jemeni Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jemeni Rial to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 11:29
1 YER (﷼)
=
0,00399 USD ($)
1 YER = 0,003994 USD
250,376190 YER = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jemeni Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Jemeni Rial kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi YER në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore YER dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 YER. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYYER
USD11.161821.270180.747800.009470.00399
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00344
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00314
CAD1.337251.553651.6985510.012660.00534
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.42175
YER250.39763290.91817318.05006187.248182.371061

Vendet që paguajnë me Jemeni Rial (YER)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga YER to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Jemeni Rial është monedha në Jemen. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për YER është ﷼. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Jemeni Rial u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. YER faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jemeni Rial në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.