AOA në CHF - Shqipëria e parë në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.03.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.03.2020 20:46
1 AOA (Kz)
=
0,00177 CHF (CHF)
1 AOA = 0,001772 CHF
564,200359 AOA = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Franc zviceran?

Shqipëria e parë kurs në Franc zviceran = 0,00

Konvertimi AOA në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOACHF
USD11.116851.245500.713140.009270.001861.05123
EUR0.8953811.115190.638530.008300.001670.94125
GBP0.802890.8967110.572570.007440.001500.84402
CAD1.402251.566101.7465010.012990.002611.47409
JPY107.91504120.52496134.4082576.9584910.20108113.44372
AOA536.68040599.39177668.43578382.728054.973181564.17550
CHF0.951271.062421.184800.678380.008810.001771

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga AOA to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për AOA është Kz. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në März 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në März 29, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Franc zviceran = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.