AOA në NOK - Shqipëria e parë në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shqipëria e parë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shqipëria e parë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shqipëria e parë to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.10.2020 20:47
1 AOA (Kz)
=
0,01437 NOK (kr)
1 AOA = 0,014366 NOK
69,609768 AOA = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shqipëria e parë në Krone norvegjeze?

Shqipëria e parë kurs në Krone norvegjeze = 0,01

Konvertimi AOA në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AOA dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 AOA. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAOANOK
USD11.174971.297930.750890.009590.001510.10691
EUR0.8510911.104650.639080.008160.001280.09099
GBP0.770460.9052610.578530.007380.001160.08237
CAD1.331751.564761.7285210.012760.002000.14238
JPY104.32799122.58234135.4108878.3393110.1570611.15392
AOA664.26992780.49774862.17874498.796636.36713171.01844
NOK9.3534910.9900712.140217.023480.089650.014081

Vendet që paguajnë me Shqipëria e parë (AOA)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga AOA to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Shqipëria e parë është monedha në Angolë. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për AOA është Kz. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Shqipëria e parë u ndryshua së fundmi në Oktober 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Oktober 29, 2020. AOA faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shqipëria e parë në Krone norvegjeze = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.