BAM në USD - Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2020 12:42
1 BAM (KM)
=
0,55594 USD ($)
1 BAM = 0,555940 USD
1,798755 BAM = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,56

Konvertimi BAM në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BAM dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BAM. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBAM
USD11.085831.240540.712370.009200.55575
EUR0.9209611.142490.656060.008470.51182
GBP0.806100.8752810.574240.007420.44799
CAD1.403761.524241.7414310.012910.78014
JPY108.70298118.03289134.8508377.43701160.41156
BAM1.799371.953812.232201.281820.016551

Vendet që paguajnë me Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BAM to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M është monedha në Bosnjë dhe Hercegovinë. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BAM është KM. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M u ndryshua së fundmi në April 09, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 09, 2020. BAM faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,56.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.