BBD në USD - Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Barbadian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Barbadian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Barbadian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 08:56
1 BBD ($)
=
0,50000 USD ($)
1 BBD = 0,500000 USD
2,000000 BBD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Barbadian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,50

Konvertimi BBD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BBD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BBD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBBD
USD11.161821.270180.745290.009470.49543
EUR0.8607211.093260.641480.008150.42642
GBP0.787290.9146910.586760.007450.39004
CAD1.341761.558891.7042810.012710.66474
JPY105.60597122.69564134.1385978.70705152.32007
BBD2.018462.345102.563811.504340.019111

Vendet që paguajnë me Dollar Barbadian (BBD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BBD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Barbadian është monedha në Barbados. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BBD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Barbadian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. BBD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Barbadian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,50.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.