BIF në USD - Franc Burundian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Burundian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Burundian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Burundian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 12:45
1 BIF
=
0,00052 USD ($)
1 BIF = 0,000518 USD
1.929,213305 BIF = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Burundian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Franc Burundian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi BIF në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BIF dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BIF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBIF
USD11.161821.270180.745290.009470.00052
EUR0.8607211.093260.641480.008150.00045
GBP0.787290.9146910.586760.007450.00041
CAD1.341761.558891.7042810.012710.00070
JPY105.60597122.69564134.1385978.7070510.05472
BIF1,930.000002,242.321792,451.447371,438.4092518.275481

Vendet që paguajnë me Franc Burundian (BIF)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BIF to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Burundian është monedha në Burundi. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BIF është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Franc Burundian u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. BIF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Burundian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.