10 ERN në NOK - Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nakfa Eritrean to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nakfa Eritrean monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nakfa Eritrean to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.09.2020 20:21
10 ERN
=
6,33340 NOK (kr)
1 ERN = 0,633340 NOK
1,578931 ERN = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze?

Nakfa Eritrean kurs në Krone norvegjeze = 0,63

Konvertimi ERN në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore ERN dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 10 ERN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYERNNOK
USD11.166111.273520.747800.009480.066670.10481
EUR0.8575611.092110.641280.008130.057170.08988
GBP0.785230.9156610.587200.007450.052350.08230
CAD1.337251.559381.7030110.012680.089150.14016
JPY105.44601122.96122134.2871378.8528817.0296611.05175
ERN15.0001617.4917719.1029311.217170.1422511.57216
NOK9.5411211.1259512.150767.134880.090480.636071

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga ERN to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për ERN është . Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Nakfa Eritrean u ndryshua së fundmi në September 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në September 25, 2020. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nakfa Eritrean në Krone norvegjeze = 0,63.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.