FJD në CNY - Dollar Fijian në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Fijian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.02.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Fijian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Fijian to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.02.2020 00:32
1 FJD ($)
=
3,17425 CNY (¥)
1 FJD = 3,174250 CNY
0,315035 FJD = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Fijian në Kineze juan?

Dollar Fijian kurs në Kineze juan = 3,17

Konvertimi FJD në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore FJD dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 FJD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYFJD
USD11.086731.301140.752620.009080.142100.45610
EUR0.9202011.197310.692560.008360.130760.41970
GBP0.768560.8352110.578430.006980.109210.35054
CAD1.328691.443921.7288210.012070.188800.60602
JPY110.11450119.66418143.2747182.87448115.6470550.22328
CNY7.037407.647729.156665.296490.0639113.20976
FJD2.192502.382642.852751.650120.019910.311551

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga FJD to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Fijian është monedha në Fiji. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për FJD është $. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar Fijian u ndryshua së fundmi në Februar 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Februar 26, 2020. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Fijian në Kineze juan = 3,17.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.