KPW në JPY - Koreja e Veriut Won në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Koreja e Veriut Won to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Koreja e Veriut Won monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Koreja e Veriut Won to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.01.2021 09:10
1 KPW (₩)
=
0,11532 JPY (¥)
1 KPW = 0,115320 JPY
8,671523 KPW = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Koreja e Veriut Won në Jen japonez?

Koreja e Veriut Won kurs në Jen japonez = 0,12

Konvertimi KPW në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KPW dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 KPW. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKPW
USD11.216981.368990.786470.009630.00111
EUR0.8217011.124910.646250.007920.00091
GBP0.730470.8889610.574490.007040.00081
CAD1.271511.547401.7406810.012250.00141
JPY103.81602126.34235142.1231981.6481410.11534
KPW900.058101,095.355621,232.17142707.868318.669741

Vendet që paguajnë me Koreja e Veriut Won (KPW)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga KPW to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Koreja e Veriut Won është monedha në Kore, Veri. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për KPW është ₩. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Koreja e Veriut Won u ndryshua së fundmi në Januar 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 26, 2021. KPW faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Koreja e Veriut Won në Jen japonez = 0,12.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.