KPW në NZD - Koreja e Veriut Won në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Koreja e Veriut Won to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Koreja e Veriut Won monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Koreja e Veriut Won to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.04.2020 06:06
1 KPW (₩)
=
0,00186 NZD ($)
1 KPW = 0,001856 NZD
538,723441 KPW = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Koreja e Veriut Won në Dollar Zelanda e Re?

Koreja e Veriut Won kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,00

Konvertimi KPW në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore KPW dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 KPW. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKPWNZD
USD11.090111.233020.716060.009180.001110.59887
EUR0.9173411.131090.656870.008420.001020.54937
GBP0.811020.8841010.580740.007450.000900.48570
CAD1.396531.522361.7219410.012830.001550.83634
JPY108.88502118.69647134.2568977.9685410.1209865.20823
KPW900.05769981.160411,109.78483644.498098.266131539.01964
NZD1.669811.820272.058891.195690.015340.001861

Vendet që paguajnë me Koreja e Veriut Won (KPW)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga KPW to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Koreja e Veriut Won është monedha në Kore, Veri. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për KPW është ₩. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Koreja e Veriut Won u ndryshua së fundmi në April 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në April 08, 2020. KPW faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Koreja e Veriut Won në Dollar Zelanda e Re = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.