NGN në CAD - Nigerian Naira në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.07.2020 19:30
1 NGN (₦)
=
0,00350 CAD ($)
1 NGN = 0,003503 CAD
285,441078 NGN = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Dollar kanadez?

Nigerian Naira kurs në Dollar kanadez = 0,00

Konvertimi NGN në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGN
USD11.129961.261450.739180.009320.00258
EUR0.8849811.116360.654160.008250.00228
GBP0.792740.8957710.585980.007390.00204
CAD1.352851.528671.7065510.012610.00349
JPY107.26498121.20556135.3091579.2882110.27646
NGN388.00028438.42632489.44203286.802353.617211

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga NGN to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Juli 10, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Dollar kanadez = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.