NGN në CHF - Nigerian Naira në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.04.2020 17:33
1 NGN (₦)
=
0,00251 CHF (CHF)
1 NGN = 0,002514 CHF
397,702868 NGN = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Franc zviceran?

Nigerian Naira kurs në Franc zviceran = 0,00

Konvertimi NGN në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFNGN
USD11.090111.233020.716060.009181.030870.00272
EUR0.9173411.131090.656870.008420.945660.00250
GBP0.811020.8841010.580740.007450.836060.00221
CAD1.396531.522361.7219410.012831.439630.00381
JPY108.88502118.69647134.2568977.968541112.246230.29669
CHF0.970061.057471.196090.694620.0089110.00264
NGN366.99996400.06972452.51653262.795123.37053378.329021

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga NGN to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për NGN është ₦. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në April 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në April 08, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Franc zviceran = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.