NGN në GBP - Nigerian Naira në Sterling Pound Britanik konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Sterling Pound Britanik. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Sterling Pound Britanik ose Sterling Pound Britanik për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Sterling Pound Britanik kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.10.2020 12:03
1 NGN (₦)
=
0,00201 GBP (£)
1 NGN = 0,002011 GBP
497,356550 NGN = 1 GBP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Sterling Pound Britanik?

Nigerian Naira kurs në Sterling Pound Britanik = 0,00

Konvertimi NGN në Sterling Pound Britanik

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Sterling Pound Britanik me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGN
USD11.182751.293900.759870.009470.00262
EUR0.8454911.093980.642460.008010.00222
GBP0.772860.9141010.587270.007320.00203
CAD1.316021.556521.7028010.012460.00345
JPY105.58950124.88631136.6226580.2342710.27677
NGN381.50643451.22791493.63261289.895203.613111

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

nga NGN to GBP kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Simbol për NGN është ₦. Simbol për GBP është £. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Oktober 21, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Sterling Pound Britanik është përditësuar të fundit në Oktober 21, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Sterling Pound Britanik = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.