NGN në HKD - Nigerian Naira në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 02:44
1 NGN (₦)
=
0,01997 HKD (HK$)
1 NGN = 0,019973 HKD
50,068343 NGN = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Hong Kong Dollar?

Nigerian Naira kurs në Hong Kong Dollar = 0,02

Konvertimi NGN në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKDNGN
USD11.124501.248390.736520.009300.129040.00258
EUR0.8892811.110180.654970.008270.114750.00229
GBP0.801030.9007610.589970.007450.103360.00206
CAD1.357751.526781.6950010.012630.175200.00350
JPY107.51850120.90457134.2254879.18903113.874040.27711
HKD7.749628.714459.674585.707710.0720810.01997
NGN388.00034436.30645484.37740285.768203.6086850.067021

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga NGN to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për NGN është ₦. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Hong Kong Dollar = 0,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.